Forum.Legalne.info: Akcja pomocy dzieciom - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Akcja pomocy dzieciom

#1 Użytkownik jest niedostępny   Cezzar7y 

• Nowicjusz
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 04 November 2016 - 12:23 PM

Witam serdecznie,
To jest małe zaproszenie o charakterze niedochodowym. Zakładam, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to temat nieco inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza wszystkich do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli w swojej pracy zorganizujesz zbiórkę na rzecz dowolnego domu dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać darmowe szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. W naszym serwisie www zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia...e.pl/HRdzieciom
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako darmowej promocji – chodzi o wsparcie non profit dla organizacji charytatywnych.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   Buziaczek 

• Gaduła

Napisany 07 November 2016 - 09:52 AM

ja nie mam nic przeciwko takim akcjom pod warunkiem, że wpływy naprawę idą na rzecz pomocy poszkodowanym dzieciom. Już kilka razy się nacięłam na takie pseudo akcje.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   Aleksa 

• Rozgadany

Napisany 14 May 2019 - 03:38 PM

Zawsze odbieram takie akcje pozytywnie i gdy tylko mam taką możliwość, to obdarowuję poszkodowanych przez los. Podziwiam na przykład bardzo Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ , która tak aktywnie działa na rzecz dzieci, które są ciężko chora oraz tych, co są samotne, bo straciły rodziców. Wysyłam SMS-a albo wpłacam dowolną kwotę na ich konto.
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   elzbieta barbara 

• Gaduła

Napisany 10 June 2019 - 10:17 AM

Dobrze że są fundacje które wspierają i pomagają w zbiórkach, dlatego warto zapisac się jeśli jest taka konieczność. Ja podrzucam jeszcze stronę fundacji http://szlachetnygest.pl/ Jasna, sprawa, każdy powinien pomagać takim fundacjom. Mnie najbardziej ruszają organizacje pomagające dzieciom.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   Zen100 

• Gaduła

Napisany 18 June 2019 - 12:25 PM

bardzo szlachetne działanie.

Ten post był edytowany przez Zen100 dnia: 18 June 2019 - 12:25 PM

0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1