Forum.Legalne.info: Dbanie o zdrowie i odzywanie - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Dbanie o zdrowie i odzywanie

#1 Użytkownik jest niedostępny   marta88 

• Gaduła
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 13 March 2018 - 02:29 PM

Myślę, że jeśli chodzi o dobre przepisy na lepsze trawienie, to znajdziecie je na tym blogu – https://arturtopolsk...gory/trawienie/ . Moi zdaniem można znaleźć tutaj naprawdę sporo skutecznych porad odnośnie zdrowego żywienia, więc może również i wam ten blog się spodoba.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   KoalaOla 

• Gaduła

Napisany 17 March 2018 - 12:30 AM

Zdrowie mamy jedno i trzeba o nie dbać, wiadomo. Jednak teraz coraz czesciej slyszy sie o zatruciach metalami cięzkimi. Nie dotyczy to tylko osob ktore maja z nimi stycznosc podczas pracy zawodowej ale i znajduja sie one w pozywieniu jak i w nieodpowiednio przefiltrowanej wodzie. Wiecej mozecie dowiedziec sie o tym tutaj https://portaldlazdr...alami-ciezkimi/ Objawy są dosyc powszechne i nawet mozemy nie byc swiadomi ze to moze byc wlasnie zatrucie metalami ciezkimi
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   twerka 

• Rozkręca się

Napisany 24 April 2018 - 10:39 AM

Żeby schudnąć trzeba również pamiętać o odpowiedniej diecie. Przeczytajcie sobie, jakie probiotyki wybrać na KtoMaLek.pl. Z całą pewnością Wam to pomoże:)
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Gaduła

Napisany 08 May 2018 - 10:02 AM

Teraz w sieci jest mnóstwo "specjalistów" od zdrowego żywienia. Każdy bloger nim się stał
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   Wirakocza 

• Gaduła

Napisany 12 June 2018 - 01:43 PM

I ich opinie diametralnie się różnią.
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   dreamlandia 

• Rozkręca się

Napisany 04 July 2018 - 02:12 PM

Chcąc w odpowiedni sposób zadbać o swoje zdrowie, warto jest poza stosowaniem odpowiedniej diety i aktywności fizycznej, zdecydować się na przyjmowanie suplementów, które wzmocnią nasz układ immunologiczny. Można je znaleźć w ofercie sklepu http://www.vivro.pl/colostrum-compact zajmującego się sprzedażą różnych suplementów.
0

#7 Użytkownik jest niedostępny   tafia 

• Rozkręca się

Napisany 17 July 2018 - 12:56 PM

Ja mam specjalnie dostosowaną dietę bo mam nietolerancje pokarmowe i musze uwazac by nie dorobic sie biegunki... W razie czego mam zawsze w domu tasectan http://tasectan.pl/ który przy biegunce jest najlepszy ale wiadomo staram sie unikac tego czego nie moge by nie spedzić potem pół dnia na toalecie 😛

Ten post był edytowany przez tafia dnia: 17 July 2018 - 12:57 PM

0

#8 Użytkownik jest niedostępny   Uleczka1 

• Rozkręca się

Napisany 02 August 2018 - 05:43 PM

Bardzo zwracam uwagę na ciało. Ruch to zdrowie a oprócz tego dieta i odpowiednia bielizna. Ostatnio własnie znalazłam taki sklep z bielizną 2 w 1 , chodzi o to że nie dość ,że komplet takiej bielizny wyszczupla i zwalcza cellulit to jeszcze świetnie prezentuje się na każdej sylwetce. Ten sklep http://orirose.pl/ ma wiele rozmiarów i dobrych krojów dla każdego
0

#9 Użytkownik jest niedostępny   Bieret 

• Rozkręca się

Napisany 10 August 2018 - 07:47 AM

Zdrowe odżywianie się to podstawa. W wielu przypadkach konieczne jest przede wszystkim zadbanie o to, by dieta była zbilansowana i odpowiednio skonstruowana. Nie każdy ma jednak odpowiednio dużo czasu na to, by przygotowywać sobie takie posiłki. Warto wówczas wziąć pod uwagę catering dietetyczny, który jest w stanie dać świetne efekty. Dzięki niemu możemy zaoszczędzić dużo czasu i cieszyć się posiłkami, które docierają do nas do domu lub też pracy.
0

#10 Użytkownik jest niedostępny   malina4 

• Rozkręca się

Napisany 02 September 2018 - 10:31 AM

My dorośli mamy bardzo łatwo dbać o nasze zdrowie i to co jemy, problem pojawia się gdy problemy żołądkowo jelitowe maja noworodki, dla mam które wychowują małe dzieci na pewno temat nie jest obcy, warto zapoznać się z tym artykułem na ten temat https://www.mamazone...a-u-niemowlaka/ znajdziesz tutaj naprawdę wiele ciekawych informacji na temat tego jak radzić sobie z biegunka u tak małego dziecka. Jest to bardzo ważne aby wiedzieć co robić w takich przypadkach.
0

#11 Użytkownik jest niedostępny   kalarepa150 

• Nowicjusz
  • Miejscowośćwarszawa

Napisany 02 September 2018 - 08:19 PM

ja odkąd pamiętam cierpię na zaparcia. Musze trzymać dietę przeciwko tym zaparciom, dzięki niej tak naprawdę moje jelita zaczęły normalnie funkcjonować. Do tego jeszcze kupiłam sobie intestę, zażywam ją juz drugi tydzień i widzę znaczną poprawę, zaparcia sukcesywnie znikają.
0

#12 Użytkownik jest niedostępny   tafia 

• Rozkręca się

Napisany 23 October 2018 - 07:21 AM

Jak masz takie problemy przejrzyj portal naturalnie o zdrowiu www.naturalnieozdrowiu.pl bo tam jest masa różnych porad i sposób na naturalne leczenie niektórych dolegliwości
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1