Forum.Legalne.info: Gabinet medycyny estetycznej w Gdynii - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Gabinet medycyny estetycznej w Gdynii

#1 Użytkownik jest niedostępny   patrykkks 

• Rozgadany
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 29 October 2013 - 10:16 PM

Medycyna estetyczna w naszych latach jest coraz bardziej atrakcyjna. Jest to poprawianie naszego wyglądu poprzez profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Gabinet medycyny estetycznej w Gdyni to jeden z najznakomitszych w Polsce. Marcin Baska to wykwalifikowany lekarz medycyny estetycznej, który ukończył Wydział Lekarski w Gdańsku. W skład niezwykle ciekawej oferty wchodzi między innymi Botox, wypełnianie zmarszczek oraz powiększanie ust.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   niewiasta 

• Zaawansowany

Napisany 19 February 2016 - 07:59 AM

Patrykkks, a Ty jaki zabieg tam wykonywałeś? Jesteś zadowolony? A może oferta została już poszerzona?
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   Akacjowa 

• Zaawansowany

Napisany 19 February 2016 - 12:56 PM

Niewiasta, jeśli interesują Cię zabiegi medycyny estetycznej to wejdź na stronę kliniki drolender.pl. Tam będziesz mogła m. in. wykonać korekcję uszu, nosa, plastykę powiek czy plastykę brzucha. Na zdjęciu możesz zobaczyć efekt korekcji nosa u jednej z pacjentek.

Przed zabiegiem:
Dodaj obrazek

Po zabiegu:
Dodaj obrazek
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   kalarepa150 

• Nowicjusz
  • Miejscowośćwarszawa

Napisany 16 January 2018 - 01:52 PM

ja do Gdyni mam trochę daleko.. ale znam świetną klinikę w Poznaniu https://mediartclinic.pl/ kilka razy korzystałam juz z ich usług i muszę Wam powiedziec,ze kawał dobrej roboty zrobili.. najpierw robiłam depilacj laserową, potem robiłam peeling medyczny i jeszcze implanty zębów i każdy taki zabieg oceniam na 6 + Pełen profesjonalizm i dobre ceny i podejście do klienta :)
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   jaro200 

• Gaduła

Napisany 03 April 2018 - 10:44 PM

Poczytajcie sobie tutaj https://www.moment.p...sowo-wargowych/ w jaki sposób pozbyć się bruzd nosowo wargowych. Prawda jest taka, że nie wyglądają one zbyt korzystnie, więc warto zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem. Nie kosztuje to wiele, a efekty są super.
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   elzbieta barbara 

• Gaduła

Napisany 14 September 2018 - 08:52 AM

A słyszałyście o https://lipoline.pl/lipotransfer/ ? Moja mama poddała się temu zabiegowi i jest zachwycona efektami. To takie dwa w jednym. Pobrali jej tkankę tłuszczową z miejsca, w którym było go za dużo i umieścili w miejscu, które wymagało wypełnienia. Jej zmarszczki i bruzdy stały się płytkie, owal twarzy poprawił się, skóra stała się napięta i elastyczna i pozbyła się przysłowiowych policzków chomików.
0

#7 Użytkownik jest niedostępny   malina4 

• Gaduła

Napisany 27 March 2019 - 04:47 PM

A czy w takich gainetach mozna usunac kurzajki ? Bo mam 2 a nie chce isc do lekarza stac w kolejkach i biegac ze kierowaniami. Chciałabym to dość szybko załatwic. Dość paląca sprawa.
0

#8 Użytkownik jest niedostępny   zenka 

• Rozkręca się

Napisany 29 March 2019 - 07:46 PM

Bardzo dobre opinie słyszałam o Magicznej Klinice, na stronie macie namiary, warto skonsultować i zadbać o siebie tam właśnie - spore doświadczenie, jakość usług, wykorzystywane preparaty światowej jakości.
0

#9 Użytkownik jest niedostępny   terpi 

• Rozgadany

Napisany 09 June 2019 - 12:07 PM

Jeśli chodzi o dobrą klinikę to polecam https://klinikiurody.com.pl/ jest ona moim zdaniem najlepsza, miałam u nich wykonywane trzy zabiegi, które były dla mnie bardzo ważne i które udały się bez żadnych komplikacji, jestem zadowolona
0

#10 Użytkownik jest niedostępny   robcia 

• Nowicjusz

Napisany 04 September 2019 - 08:35 AM

Jestem z Gdyni, ale studiuję w Szczecinie i stąd mogę polecić tylko gabinet medycyny estetycznej z tego miasta, do którego chodzę https://dermestetic.pl . Pozdrawiam
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1