Forum.Legalne.info: Jak radzic sobie z bólem - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Jak radzic sobie z bólem

#1 Użytkownik jest niedostępny   marta88 

• Gaduła
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 13 March 2018 - 02:34 PM

Witam, czy ktoś z Was korzysta z opasek uciskowych, rozgrzewających? Ostatnio dokuczają mi kolana i zastanawiam się nad kupnem:https://twojezdrowenogi.com/pl/p/Opaska-rozgrzewajaca-na-kolano-/115 czy ktoś takie ma? Jak działają? Bo już próbowałam wielu rzeczy i niestety ale mało co pomagało. Pomyślałam że taka opaska w jakimś stopniu uśmierzyła by mój ból.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   johann 

• Rozgadany

Napisany 26 June 2018 - 04:43 PM

Ja ostatnio ze względu na dziadka mam większą styczność z lekarstwami. U dziadka wykryto astmę, więc zaczęły się wizyty u lekarzy. Jeden przepisał dziadkowi berodual. Mam nadzieję, że jego przyjmowanie poprawi stan zdrowia dziadka.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   twerka 

• Rozkręca się

Napisany 25 July 2018 - 05:40 PM

Przede wszystkim dobrze jest się wybrać do specjalisty. Myślę,że to lepsze niż leczenie się na własną rękę. Mnie udało się znaleźć ortopedę w olsztynie i to na nfz. To nie jest takie trudne:)
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Gaduła

Napisany 10 September 2018 - 08:13 AM

Takie opaski to ciekawa rzecz, trzeba to przyznać, ale sama nigdy nie korzystałam
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   enigma12 

• Rozgadany

Napisany 03 October 2018 - 09:46 PM

Czasem nie warto pozwalać sobie na ból, jeśli nie jest potrzebny... Ja cierpiałam z powodu halluksów i powiedziałam dość! Zamówiłam sobie na https://www.sklepmed.../c/Halluksy/150 artykuły do ćwiczenia halluksów, dzięki którym udało mi się wyeliminować ten problem. Dobrze, że kupiłam profesjonalny sprzęt, bo to on pozwolił mi zapomnieć o halluksach :)
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   Wirakocza 

• Gaduła

Napisany 24 October 2018 - 10:57 AM

Życie to w ogóle jest pełne bólu.
0

#7 Użytkownik jest niedostępny   marta88 

• Gaduła

Napisany 05 November 2018 - 08:47 AM

Na pewno warto też pamiętać o odpowiedniej suplementacji. Mam na myśli witaminy i minerały, które warto przyjmować przez cały rok. Duży wybór takich produktów ma na pewno apteka online, gdzie wygodnie z domu można zamówić takie produkty. Uważam, że zakupy internetowe są bardzo wygodne.
0

#8 Użytkownik jest niedostępny   zenka 

• Rozkręca się

Napisany 06 November 2018 - 08:02 PM

Jeśli nie znasz przyczyn bólu to trudno z nim walczyć. Proponuje, jeśli medycyna konwencjonalna nie daje rady skorzystać z nowoczesnej medycyny naturalnej, chińskiej. Są gabinety, które specjalizują się w takich badaniach i leczeniu wielu schorzeń, w tym bólu.
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1