Forum.Legalne.info: Jak spędzacie czas z dziecmi? - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Jak spędzacie czas z dziecmi?

#1 Użytkownik jest niedostępny   femfatale 

• Rozgadany
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 13 October 2015 - 07:31 PM

Witam,

Jestem ciekaw jakie macie pomysły na spędzanie czasu z dziecmi poza domem? Myślałam, że fajnie byłoby pójść do jednej z tych sal zabaw w okolicznych centrach handlowych np. http://www.incaplay.pl/ , jestem wiele atrakcji dla dzieci, obsługa podobno jest bardzo pomocna i miła, co wy na to? :)
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   magdagleba 

• Nowicjusz

Napisany 14 October 2015 - 05:32 AM

Spacery, zabawa, gry, nauka. Omijamy gry komputerowe. Gramy w jakieś gry planszowe, edukacyjne itp.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   geeky78 

• Gaduła

Napisany 23 May 2016 - 08:14 AM

Ja właśnie kupuję smoby rowerek na urwis.pl, żeby zabierać dziecko na dwór. Szybko zrobiła się ładna pogoda, więc trzeba z tego korzystać i nie siedzieć w domu.
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   jaro200 

• Gaduła

Napisany 17 September 2017 - 01:33 PM

Tutaj https://mlodziakowo....a-sportowe.html są dostępne różnego rodzaju hulajnogi. Można nimi jeździć po domu oraz na powietrzu. Dziecko ma frajdę i ruch, a to jest najważniejsze.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   Fionnka009 

• Rozkręca się

Napisany 20 December 2017 - 05:37 PM

Staramy się mężem jak najwięcej czasu spędzac z dziećmi ale różnie z tym czasem bywa. My mamy dużo pracy, a dzieci ostatnio zapisaliśmy na zajęcia sportowe. No ale wszyscy koledzy chodzą na nogę to nie mogłam odmówić i mojemu synkowi :) Zajęć trochę jest w tygodniu i nie jest tak łatwo to ogarnąć. Korzystamy jednak z aplikacji z ich szkółki trenerskiej https://sportbm.pl mamy w komórce kalendarz zajęć i jak coś się dzieje, jakieś zmiany w treningach, to o wszystkim tam szybko się dowiadujemy
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Gaduła

Napisany 12 January 2018 - 12:38 PM

Spędzać można czas na różne sposoby: zabawy, gry, wycieczki.
0

#7 Użytkownik jest niedostępny   koniczinka 

• Rozkręca się

Napisany 16 January 2018 - 08:30 PM

Najgorzej jest chyba wlasnie zima... no ale poki co dajemy rade ;p dzieciaki maja ferie od piatku i kombinujemy. Zmieniam swoje nastawienie do zabaw z dzieciakami przez siec. Okazalo sie ze jest naprawde mnostwo gier, w ktore mozemy grac wszyscy - nawet starszy syn sie wkrecil ;p wazne zeby miec tylko w miare szybki internet (podrzucam linka bo sami ostatnio zmienialismy, bo oferta jest mega tania https://www.upc.pl/i...er-60-standard/) Poki co nikt sie nie nudzi i nie narzeka, a wrecz przeciwnie - wszyscy czekamy na meza az wroci z pracy - sedzia musi byc!
0

#8 Użytkownik jest niedostępny   Wirakocza 

• Gaduła

Napisany 19 January 2018 - 03:48 PM

Zawsze można wspólnie pograć w jakieś gry planszowe.
0

#9 Użytkownik jest niedostępny   gamerz89 

• Rozgadany

Napisany 23 April 2018 - 06:38 AM

Teraz jest taka piękna pogoda, że lubimy z siostrzenicą spędzać czas na dworze. Siedzimy na kocyku, bawimy się w dom, szpital - wszystko zależy od nastroju. Ostatnio bawimy się zabawkami, które znalazłam w tym artykule http://odkryty.net/maileg-przytulanki-myszki-i-kroliki-ktore-pokochaly-dzieci, trochę nie miałam wyjścia po tym, jak moja siostrzenica je obejrzała. Często siedzimy w parku na kocyku i bawimy się w króliczą lub myszą rodzinę.
0

#10 Użytkownik jest niedostępny   geeky78 

• Gaduła

Napisany 30 April 2018 - 08:05 AM

Warto dziecko przekonywać do aktywności na świeżym powietrzu :)
0

#11 Użytkownik jest niedostępny   Adamila021 

• Rozkręca się

Napisany 12 August 2018 - 01:18 PM

Przeróżnie w sumie. Na razie moja Ania jest bardzo mała więc nie jeździmy za daleko na wycieczki. Raczej spędzamy czas w domu na bawieniu się w przeróżne gry i zabawy. Mamy bardzo duzo ciekawych zabawek kreatywnych, sama chętnie je kupuje, ale też znajomi dają takie w prezencie. Planujemy jednak juz zainwestować w fotelik dzieciecy w sklepie Nodik i może tak za parę miesięcy wybrać się na parę wycieczek. Na pewno zwiedzimy okoliczne zoo i też już mamy parę ciekawych miejsc do zwiedzenia wybranych :)
0

#12 Użytkownik jest niedostępny   mamatoja 

• Nowicjusz

Napisany 17 August 2018 - 11:51 AM

JA bardzo lubię aktywnie spędzać czas z dziećmi, grać w piłkę, jeździć na rowerach. Trzeba jednak pamiętać, że jesienią bardzo ważne jest odpowiednie ubranie. Możecie polecić jakieś fajne kurteczki chłopięce, które nie krepują ruchów i zabezpieczają przed wiatrem? Mam na oku kurteczki chłopięce ze sklepu Baby-Center - https://baby-center....l/c/Kurtki/321. Kupowałyście kiedyś tam produkty dla maluchów?
0

#13 Użytkownik jest niedostępny   palaczka 

• Nowicjusz

Napisany 23 October 2018 - 11:13 AM

My staramy się aktywnie spędzać czas lub dużo gramy w gry planszowe. Mam jednak obecnie problem z feriamii zimowymi, bo niestety nie dostanę urlopu. Dlatego chyba dobrym rozwiązaniem będą półkolonie dla dzieci. Będe pewna ze dziecko znajduje się pod fachową opieką. Szukając ofert trafiłam tu Mój link Z tego co wyczytalam to sa organizowane pod różnymi hasłami tematycznymi, więc dziecko pozna nowe zagadnienia np w pracowni Alchemika. Poza tym ma zabezpieczone 4 posiłki dziennie i towarzystwo rówieśników. To chyba dobra oferta dla rodziców pracujących.
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1