Forum.Legalne.info: Jak umieścić Jplayera w kodzie html? - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Jak umieścić Jplayera w kodzie html?

#1 Użytkownik jest niedostępny   daru78 

• Nowicjusz
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 15 April 2014 - 07:04 PM

Witam ponownie szanownych specjalistów. Tym razem chciałem zamieścić odtwarzacz plików audio jplayer na swojej stronie, wszystko udało mi się ogarnąć i odtwarzacz na stronie się wczytuje, jednak nie mogę go umieścić tam gdzie chcę, czyli pod nagłówkiem "odtwarzaj" w tym miejscu co tekst "Loading the player..." W tej chwili jest na samym dole i gdzie bym go nie przesuwał ciągle jest w tym samym miejscu. Co muszę jeszcze uczynić aby mi się to przesunęło z dołu strony tam gdzie chcę?
Oto link do tej strony: klik
Jaki fragment kodu mam wrzucić żebyście mogli mi pomóc?
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   Roberto 

• You have to trust in something.
  • MiejscowośćKatowice

Napisany 15 April 2014 - 07:15 PM

A możesz wkleić nam fragment kodu, który próbujesz przestawiać ? Mam na myśli ten o którym mówisz, że go wkładasz wyżej, a on jest cały czas na dole :)

EDIT

Już widzę co może być źle.

Masz tam taki oto kod u siebie na stronie:

$(document).ready(function(){
  var description = 'Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce id tortor nisi. Aenean sodales diam ac lacus elementum scelerisque. Suspendisse a dui vitae lacus faucibus venenatis vel id nisl. Proin orci ante, ultricies nec interdum at, iaculis venenatis nulla. ';
  $('body').ttwMusicPlayer(myPlaylist, {
    autoPlay:false,
    description:description,
    jPlayer:{
      swfPath:'music-player/plugin/jquery-jplayer' //You need to override the default swf path any time the directory structure changes
    }
  });
});

Musisz tą linijkę:

$('body').ttwMusicPlayer(myPlaylist, {

Zmienić na:

$('#player').ttwMusicPlayer(myPlaylist, {

#player - podałem to przykładowo, możesz wpisać co tam chcesz, ale pamiętaj dodać # bo to oznacza ID elementu ;) Poprzedni kod wstawiał player do <body> i pewnie robił appendTo dlatego też taki byłe efekt tego co Ci sprawiało problemy :)

Następnie tam gdzie masz element z "loading...", widzę iż jest tam kod:

<div id="">Loading the player ...</div>

Musisz tu zdefiniowac swoje ID które przypisywałeś wcześniej - więc w tym przypadku będzie to nasz player.

Tak więc kod będzie taki:

<div id="player">Loading the player ...</div>

Powinno pomóc ;)

Ten post był edytowany przez Roberto dnia: 15 April 2014 - 07:28 PM

...
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   daru78 

• Nowicjusz

Napisany 16 April 2014 - 04:49 AM

Oczywiście, że pomogło. Bo jakby mogło być inaczej przy Twojej pomocy Roberto. Z tą poprawioną linijką mogę sobie latać po całej stronie z tym odtwarzaczem :mrgreen:
A co do linijki <div id=... to była pozostałość po jakimś wcześniejszym odtwarzaczu, który sobie testowałem, wywaliłem to. Bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1