Forum.Legalne.info: jaki materac ? - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

jaki materac ?

#1 Użytkownik jest niedostępny   elzbieta barbara 

• Gaduła
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 22 February 2018 - 04:04 PM

W związku z tym iż nadszedł dla mnie czas wymiany materaca dla dziecka, zagłębiłam się w tym temacie,wybór materaca nie jest łatwy, dlatego przed zakupem warto dowiedzieć się nieco więcej na ich temat. Znalazłam fajny sklep z materacami hipoalergicznymi https://heveamaterace.pl/ . Opinie czytałam są bardzo dobre więc zdecydowanie zamierzam tu kupić ten materac i dobrać odpowiedni jeśli chodzi o klasę twardości.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Zaawansowany

Napisany 28 February 2018 - 01:24 PM

Na materacach się nie znam, ale w sieci można znaleźć sporo informacji na ten temat
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   Aleksa 

• Rozgadany

Napisany 04 March 2019 - 05:58 PM

U nas do wymiany były wszystkie materace, ale te dzieciaków to w trybie natychmiastowym. Oprócz spania uwielbiają skakać na łóżkach, dlatego stan ich był opłakany. Teraz mają już nowe, ale jeszcze my musimy zamówić dla siebie. Co powiecie o takim materacu piankowym https://salonsnu.pl/...is-limited.html ? Myślę, że będzie idealnie dopasowywał się do ciała podczas spania.
0

#4 Użytkownik jest dostępny   KoalaOla 

• Gaduła

Napisany 22 March 2019 - 01:12 PM

powinnismy zagwarantowac sobie zdrowy i spokojny sen, tak wiec wybor materaca jest tu kluczowy. On w duzej mierze wplywa na nasze zdrowie kregoslupa. Od siebie polecam zajrzec tutaj https://sypialniaplus.pl/ i w razie potrzeby skontaktowac sie ze kosnultantem telefonicznie. Oni maja spory wybor nawet takich materacy ortopedycznych, ktore wedlug mnie sa bardzo porzadne.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   SgtDonnyDonowitz 

• Rozkręca się

Napisany 25 March 2019 - 09:57 AM

W przypadku niektórych osób, zwłaszcza starszych i tych, które sporo chorują, zdecydowanie lepiej sprawdzą się materace przeciwodleżynowe, które w wielu sklepach kupić można za całkiem rozsądne pieniądze.
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   Olerek 

• Rozkręca się

Napisany 22 May 2019 - 02:32 PM

gdy ja szukalam materaca zalezalo mi na tym by poprawial komfort snu i nie obciazal i tak juz schorowanego mojego kregoslupa.. innymi slowy musial byc idealnie dopasowany.. taki wlasnie z serii natura III znalazlam na stronie https://materacyk.pl/ i to byl zdecydowanie strzal w dziesiatke !
0

#7 Użytkownik jest niedostępny   kompatybilna 

• Rozkręca się

Napisany 23 May 2019 - 09:56 PM

a teraz w salonach agata jest super akcja, jest tam taki specjalista, ktory pomaga odpowiednio dobrac materac :) Naprawde przyznam wam ze jest roznica, czlowiek nie ma pojecia jak wiele moze sprawic zmiana materaca na odpowiedni
0

#8 Użytkownik jest niedostępny   aniolek84 

• Rozkręca się
  • MiejscowośćWarszawa

Napisany 30 September 2019 - 05:29 PM

Teraz mam problem ze spaniem, bo mam zwichnięcie barku i często się niestety nie pilnuje i przekręcam na plecy, co strasznie boli. Mam nadzieje, ze z dnia na dzień ten ból będzie mniejszy.
Nic nie relaksuje tak, jak dobry film na wieczór - www.dobryfilmnawieczor.pl
0

#9 Użytkownik jest niedostępny   geeky78 

• Zaawansowany

Napisany 09 October 2019 - 08:18 AM

Ja muszę kupić nowy materac.
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1