Forum.Legalne.info: jakie dobre szkolenie - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

jakie dobre szkolenie

#1 Użytkownik jest niedostępny   marta88 

• Zaawansowany
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 27 February 2019 - 01:35 PM

Jeżeli tylko mamy możliwość, skorzystania z jakiegoś szkolenia to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. W koncu to Ty dzieki temu dowiesz się nowych rzeczy i rozwiniesz się jeszcze bardziej. Mnie od jakiegoś czasu zastanawia to szkolenie https://manka-academ...acje-biznesowe/ może namówie koleżanki z pracy i razem się na nie wybierzemy.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   malina4 

• Gaduła

Napisany 24 May 2019 - 07:31 AM

Jeśli chcesz się szkolić to możesz robić to sam zapoznając się z specjalistycznymi artykułami i portalami. Informatykom polecam ten https://linux-magazi...a-perf-840.html gdzie znajdziesz wszystko na temat systemu linux. Mając taką wiedzę na początek możesz śmiało myśleć o kolejnych szkoleniach aby rozwinąć swoją wiedzę.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   dominika123 

• Nowicjusz

Napisany 06 June 2019 - 10:45 AM

Polecam szkolenia dla fizjoterapeutów i osteopatów na stronie www.fizjosystem-szkolenia.pl :wink:
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   palaczka 

• Rozkręca się

Napisany 17 June 2019 - 09:29 AM

Jesli jesteście zaintersowani dobrymi szkoleniami, to sprawdźcie sobie tę ofertę Mój link Mnie akurat interesuje szkolenie PPOŻ dla pracownikow. Ale ta firma ma wiele innych ciekawych szkoleń w swojej ofercie. Warto sprawdzić.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Zaawansowany

Napisany 09 July 2019 - 12:42 PM

Każde szkolenie będzie dobre, jeżeli zostanie odpowiednio dopasowane do potrzeb i oczekiwań. W firmach często przeprowadza się szkolenia mające na celu polepszenie jej działania. Sposobów szkolenia też jest wiele, na przykład klikając w ten link można dowiedzieć się więcej na temat metody 5s, czym jest i jak działa.
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   riki 

• Rozkręca się

Napisany Wczoraj, 05:25

Zawsze warto też samodzielnie szkolić się w dziedzinie, która nas interesuje. Ja "siedzę" w branżu beauty i poza profesjonalnymi szkoleniami kształcę się też sama, korzystając ze źródeł w sieci. Niedawno, właśnie w ten sposób, uczyłam się robić manicure hybrydowy korzystając z http://www.magazynvi...cure-hybrydowy/
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1