Forum.Legalne.info: Jakie najlepsze konto firmowe? - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Jakie najlepsze konto firmowe?

#1 Użytkownik jest niedostępny   ruslan 

• Rozgadany
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 04 January 2017 - 07:00 AM

Jakie polecacie dobre konto firmowe?. Jaj obecnie korzystam z pekao banku ale myśle żeby przejść do mbanku. Co myslicie o koncie w tym banku?
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   lener 

• Rozkręca się

Napisany 04 January 2017 - 08:46 AM

Zobacz postruslan, o 04 January 2017 - 07:00 AM, powiedział:

Jakie polecacie dobre konto firmowe?. Jaj obecnie korzystam z pekao banku ale myśle żeby przejść do mbanku. Co myslicie o koncie w tym banku?

Nie wiem czy to dobra opcja. Ogólnie konto nie jest takie drogie ponieważ płaci się tam bodajże jeydnie za kartę.Z drugiej strony nie podoba mi się trochę obsługa internetowa. NIektórym się podoba.Sam jednak uważam,że jest zbyt mało intuicyjna oraz zbyt mało wygodna.

O wiele lepszą ofertę ma moim zdaniem Nest bank. W rankingu kont firmowych jest zresztą wyżej niż mbank:
http://konto-w-banku...-konto-firmowe/
No przecież do tego służą reguły, rozumiesz? Żebyś się dobrze zastanowił, zanim je złamiesz.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   jjusti18 

• Rozkręca się

Napisany 21 June 2017 - 03:46 PM

Ja założyłam swój pierwszy, własny biznes i teraz zastanawiam się gdzie założyć konto firmowe. Na internecie trafiłam na interesującą stronę porównanie kont bankowych dla firm i planuje przeglądnąć ją, ponieważ widziałam na niej wiele interesujących propozycji popularnych banków. Zamierzam je przeglądnąć je i porównać, żeby wybrać najodpowiedniejszą ofertę dla siebie.
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1