Forum.Legalne.info: jakie ogrzewanie domu - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

jakie ogrzewanie domu

#1 Użytkownik jest niedostępny   marta88 

• Zaawansowany
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 03 February 2019 - 04:14 PM

Wcześniej zastanawialiśmy sie w jaki sposób ogrzewać nasz dom. jak już zdecydowaliśmy się na pellet to teraz zastanawiamy się jaki piec bedzie najbardziej odpowiedni. Sporo czytam i wydaje mi się że takie artykuły https://pelletem.pl/cena-pelletu/ , bardzo pomagają w wyborze takich sprzętów.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   malina4 

• Gaduła

Napisany 01 March 2019 - 10:06 PM

My będziemy mieć fotowoltaikę na pewno. Zgłaszamy się niebawem do firmy https://house-solutions.pl/ bo po analizach wielu firm ich oferta nas najbardziej zainteresowała. Chcemy mieć dom jak najbardziej energooszczędny.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   Bieret 

• Rozgadany

Napisany 04 March 2019 - 11:55 AM

Ja polecam najbardziej powietrzne pompy ciepła. Są skuteczne, łatwe w obsłudze i nie ma z nimi problemów. Swoją pompę mam od firmy Fonko i sprawuje się to urządzenie znakomicie.
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   Aleksa 

• Rozgadany

Napisany 22 March 2019 - 06:39 PM

A ja myślałam o takim podgrzewaczu wody do dużego domu i dla dużej rodziny, dlatego oglądam Zasobniki i wymienniki 150 l . Sądzę, że zakup takiego urządzenia na Ceneo będzie dobrym rozwiązaniem, ponieważ ceny są całkiem przyzwoite. Ten zasobnik, który szczególnie mnie interesuje, może pracować z dowolnym kotłem CO i współpracuje również z kolektorami słonecznymi. No i ważne jest to, że posiada atest Państwowego Zakładu Higieny.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   pitey 

• Rozgadany

Napisany 21 May 2019 - 08:51 AM

Ja sobie właśnie przeglądam piece na drewno wodtke i myślę czy właśnie na tego typu ogrzewanie się nie zdecydować. Te urządzania naprawdę pięknie się prezentują i znakomicie pasowałyby do salonu. A jak jest u Was, też macie kominki lub piece w salonach lub sypialniach?
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   jjusti18 

• Rozkręca się

Napisany 24 June 2019 - 08:10 AM

No, dobrze... A czy macie już wybrane do swojego domu grzejniki? Moim zdaniem warto byłoby odwiedzić firmę https://sklepenergii.pl. Słyszałam, że oni mają bardzo mocne i wydajne grzejniki w korzystnych cenach. W dodatku szybko i łatwo się je montuje.
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1