Forum.Legalne.info: Kombinezon - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
  • 2 Stron +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Kombinezon

#21 Użytkownik jest niedostępny   Buziaczek 

• Gaduła
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 26 April 2016 - 04:07 PM

do takich kombinezonów to trzeba mieć odpowiednią figurę i najlepiej być wysokim
0

#22 Użytkownik jest niedostępny   niewiasta 

• Zaawansowany

Napisany 27 April 2016 - 01:22 PM

Jestem niska, a uważam, że całkiem ładnie mi w kombinezonach. Tylko zakładam do nich buty na wysokim obcasie. Wkrótce idę na komunię i zastanawiałam się nad czarnymi spodniami i białą bluzką, a granatowym kombinezonem. Ostatecznie postawiłam na to drugie i to chyba będzie dobry wybór.
0

#23 Użytkownik jest niedostępny   Akacjowa 

• Zaawansowany

Napisany 15 May 2016 - 08:31 AM

Zobacz postBuziaczek, o 26 April 2016 - 04:07 PM, powiedział:

do takich kombinezonów to trzeba mieć odpowiednią figurę i najlepiej być wysokim

No właśnie nie do końca tak jest. Kombinezony wyciągają sylwetkę, więc sprawdzą się w prawie każdym przypadku.
0

#24 Użytkownik jest niedostępny   sidt 

• Nowicjusz

Napisany 04 October 2016 - 05:56 PM

Ja akurat na modzie damskiej się średnio znam, ale jeśli już miałabym się wypowiadać na ten temat (odnośnie wypowiedzi Nachora), to jestem zdania, że każda kobieta powinna samodzielnie kupować sobie poszczególne elementy garderoby. Nie wyobrażam sobie inaczej. Jeszcze ok iść razem na zakupy i doradzić. Osobiście nie podobają mi się za bardzo wzorzyste ciuchy więc jeśli kombinezon dla żony to raczej elegancki jak np. ten:
Dodaj obrazek
fot. http://www.bysisi.pl...inezony-damskie
Co do kupowane ciuchów, to dorzucę jeszcze swoje trzy grosze - zwykle jest tak, że druga polowa kupuje nam to co jej się wydaje, że do nas pasuje, tak samo jest chyba z nami - facetami. Pamiętajmy jednak, że to jak my postrzegamy druga osobę może się różnić od tego jak ona postrzega sama siebie dlatego też NIE POLECAM kupować w prezencie ciuchów. Można zwyczajnie nie trafić.
0

#25 Użytkownik jest niedostępny   struskafffka 

• Nowicjusz

Napisany 17 October 2016 - 10:19 AM

Lubie kombinezony, ale ostatnio jeszcze większą fazę mam na takie ogrodniczki trochę w stylu retro https://lamoda.pl/ka...ag-ogrodniczki/
0

#26 Użytkownik jest niedostępny   sebaorlik1 

• Rozgadany

Napisany 17 October 2016 - 11:45 AM

Mi jako facetowi bardzo się podobają takie kombinezony ale nie każda kobieta w nim dobrze wygląda.
0

#27 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Zaawansowany

Napisany 12 April 2017 - 07:26 AM

Kombinezony rzeczywiście mogą wyglądać fenomenalnie, ale i trzeba mieć do nich odpowiednią figurę niestety, bo nie każdej kobiecie będzie on pasować. Wiele ładnych kombinezonów widziałam tutaj http://domodi.pl/odz...nogawek,krotkie i jeżeli ktoś szuka, to z pewnością warto jest poszperać wśród naprawdę różnych marek.
0

#28 Użytkownik jest niedostępny   Akacjowa 

• Zaawansowany

Napisany 28 April 2017 - 01:37 PM

O, ja chętnie zerknę. Szukam teraz kombinezonu na lato.
0

#29 Użytkownik jest niedostępny   puszkinka 

• Rozkręca się

Napisany 03 July 2017 - 11:31 AM

Też zastanawialam się nad zakupem kombinezonu. Fajne widziałam w sklepie Sammydress - http://buyercab.com/pl/sammydress ale nie wiem czy właśnie do mojej figury kombinezon będzie dobry, boje się że mam jednak zbyt szerokie biodra.
0

#30 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Zaawansowany

Napisany 12 July 2017 - 07:19 AM

Dostępnych jest naprawdę wiele ciekawych kombinezonów, tylko trzeba je starannie wybierać, szczególnie pod względem własnej figury. Ładne kombinezony widziałam jeszcze też na stronie Allani.pl, gdzie wpadł mi w oko taki wiosenno-letni model kombinezonu:

Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez Viesia dnia: 12 July 2017 - 07:20 AM

0

#31 Użytkownik jest niedostępny   marta88 

• Zaawansowany

Napisany 03 July 2019 - 12:13 PM

Uwilebiam robić zakupy online, bo wybór ciuchów jest zdecydowanie większy niż w sklepach stacjonarnych. Teraz poszukuje czegoś dla siebie na https://www.renee.pl/kobiety?sale=t , bo pojawiły się fajne promocje, lato jest w pełni więc czemu nie skorzystać i nie wzbogacić swojej szafy
0

#32 Użytkownik jest niedostępny   Akacjowa 

• Zaawansowany

Napisany 04 July 2019 - 07:39 AM

Ładny jest ten kombinezon ze zdjęcia. Niby zwykły, ale ten połyskujący materiał robi tu robotę.
0

Prześlij ten temat:

• 2 Stron +
  • 1
  • 2