Forum.Legalne.info: Kompleksowe usługi związane z TeamSpeak 3 - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Kompleksowe usługi związane z TeamSpeak 3 Kompleksowe usługi związane z TeamSpeak 3

#1 Użytkownik jest niedostępny   TS3palarnia 

• Nowicjusz
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 22 April 2015 - 01:03 PM

Witam, oferuję kompleksowe usługi związane z TeamSpeak3. Moja oferta dotyczy niemal wszystkiego co jest związane z komunikatorem TeamSpeak3 .

Parę zdań o mnie: Mam na imię Dawid, mam 19 lat i pochodzę z Wielkopolski. Prowadzę jeden z największych publicznych serwerów TeamSpeak3 nie tylko w Polsce ale i na świecie. Swoją przygodę z komunikatorem TeamSpeak zacząłem bardzo, bardzo dawno temu (ok. 5-6 lat temu). Swoje pierwsze kroki stawiałem jeszcze na komunikatorze TeamSpeak 2, który jest już od dawna przeszłością a więc nie będę się rozpisywał na jego temat bo nie jego ten post dotyczy. Komunikatorem TeamSpeak 3 także zajmuje się już ładne parę lat i na jego oraz bliskim mu tematów wiem bardzo dużo. Całą moją wiedzę oraz doświadczenie zdobyłem tak na prawdę dzięki temu, że w połowie 2012 roku założyłem swój serwer TeamSpeak 3 i to przy nim uczyłem się od podstaw wszystkiego. Serwer prowadzę do dnia dzisiejszego i aktualnie jest on jak już wcześniej pisałem jednym z największych serwerów nie tylko w Polsce ale i na świecie. Na serwerze jest uruchomiona licencja typu AAL (1024 sloty), dzięki czemu serwer może pomieścić bardzo dużą ilość użytkowników online. Aktualny rekord użytkowników online wynosi 850, dziennie przez serwer przechodzi paręnaście tysięcy ludzi a ich ilość online w godzinach szczytu wynosi zazwyczaj między 600 a 750. Swoją ofertę postanowiłem napisać dlatego, że prowadzenie tak dużego serwera ponosi za sobą bardzo duże koszty i po prostu czasem zbyt dużo muszę dawać od siebie na jego utrzymanie. Zacząłem zdobywać klientów już jakiś czas temu i to też dzięki mojemu serwerowi. Będąc właścicielem tak dużego serwera, bardzo dużo ludzi przychodzi i prosi o pomoc związaną z TS3 a nie koniecznie dotyczącą mojego serwera a zrobienia swojego lub pomocy przy innym itp..

Dlaczego ja, a nie ktoś inny? Jestem osobą szczerą i uczciwą, a o takie osoby w dzisiejszych czasach bardzo trudno tym bardziej w internecie.. Jak już wiecie mam ogromną wiedzę oraz doświadczenie, dlatego jakby to powiedzieć "nie odstawiam lipy" . Przez to, że prowadzę swój duży serwer jestem także bardzo często dostępny nie tylko w dzień ale i w nocy, dzięki czemu kontakt ze mną jest bardzo szybki i łatwo dostępny.

Cena: Ceny moich usług nie są wysokie, nie mogę podać dokładnej ceny. Dla każdego klienta przygotowuję ofertę indywidualnie w zależności od jego potrzeb.

Mniej więcej co oferuję: Poniżej postaram się w paru punktach mniej więcej napisać co oferuję.

• Instalacja serwera TeamSpeak3 na każdym systemie.
• Poprawna konfiguracja ustawień serwera, query itp..
• Instalacja oraz konfiguracja wszelkich botów z różnymi funkcjami na serwerze.
• Instalacja oraz konfiguracja wszelkich botów muzycznych.
• Pomoc w załatwieniu każdego rodzaju licencji.
• Poprawne ustawienie oraz stworzenie wszelkich rang na serwerze (permissions itd..)
• Instalacja wszelkich skryptów pomagających w prowadzeniu serwera np. Autostart ts3, auto aktualizacja serwera itp..
• Bardzo dobre i solidne zabezpieczenia serwera teamspeak3 oraz querego.
• Blokada oraz zmiana wszelkich portów na ts3, maszynie.
• Bardzo dobre oraz solidne zabezpieczenia już bezpośrednio samej maszyny (ssh).
• Pomoc oraz nauka w administracji serwerem ts3 poprzez serwer oraz klienta.
• Nauka całościowa o kliencie ts3 (modyfikacja, ustawienia, itp.)
• Pomoc w obsłudze oraz instalacja wszelkich pluginów do ts3 (brak możliwości napisania autorskiego).
• Napisanie autorskich, specjalnie dla klienta mniejszych skryptów np na stronę lub serwer typu statusy użytkowników, administracji, dodawanie grup przez strone, statystyki serwera itp..
• Instalacja oraz pomoc w obsłudze wszelkich paneli do obsługi serwera poprzez www (brak możliwości napisania autorskiego).
• W razie potrzeby klienta pomoc w uporaniu się z nieuczciwą konkurencją w ts3, która działa na niekorzyść jego serwera.
• Pomoc w doborze odpowiedniej maszyny na serwer, o odpowiednich parametrach.
• Jakieś podstawowe konfiguracje maszyny w zależności od potrzeb klienta.
• Pomoc w podpięciu domen/y pod serwer oraz jakieś ustawienia domen/y.
• I wiele, wiele więcej. Na chwilę obecną to mi przyszło do głowy ale moja oferta jest znacznie większa. Jeżeli potrzebujesz pomocy z czymś innym, czego nie wymieniłem powyżej to skontaktuj się ze mną.

Formy płatności: Paypal, sms (nie zalecam), przelew bankowy, przelew pocztowy.

Kontakt do mnie (wszelkie propozycje oraz pytania) :
• E-mail TSPalarnia@wp.pl
• Prywatna wiadomość na forum.
• Odpowiedź w tym temacie.

Jeżeli masz do mnie jakiekolwiek pytania lub coś jest dla ciebie nie jasne pisz śmiało! - Odpowiedź powinieneś otrzymać w ciągu 24 godzin.
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1