Forum.Legalne.info: Kredyt samochodowy - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Kredyt samochodowy

#1 Użytkownik jest niedostępny   AnnVelvet 

• Nowicjusz
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 31 August 2013 - 10:17 PM

Witam. Przedstawiam wam stronę z ofertami kredytów samochodowych. Jeśli chcesz kupić auto na kredyt, to z pewnością strona ta Ci się przyda. Znajduje się tam porównywarka kredytów oraz kalkulator kredytowy. Dzięki temu będziesz miał ogólny pogląd na sytuację kredytów samochodowych w Polsce.

http://kredyt-samochodowy.anex-agd.pl/
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   Demenson 

• Rozkręca się

Napisany 14 October 2014 - 02:07 PM

Jest sporo różnych porównywarek kredytów. Ja akurat swój kredyt wyszukałem na tej stronie uwagafinanse.pl. Szkoda mi było czasu na przeglądanie każdej strony banku z osobna, a tam to fajnie przedstawiono. Dzięki temu łatwo mogłem zobaczyć, gdzie mogę liczyć na kredyt na samochód. Zdecydowanie polecam tę stronę.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   femfatale 

• Rozgadany

Napisany 17 July 2015 - 08:02 PM

Oferty kredytowe i leasingowe znajdziecie też na http://www.cls.pl/ można sobie zrobić mailową wycenę. W ofercie nie tylko samochody osobowe :)
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   Akacjowa 

• Zaawansowany

Napisany 31 August 2015 - 09:33 AM

Też zastanawiam się nad zaciągnięciem kredytu, ponieważ chciałabym kupić używane auto na Sprzedajemy. Znalazłam kilka ofert rocznych samochodów i to nad nimi się zastanawiałam. Mam w planach jeszcze poszukać czegoś na otomoto, ale nie wydaję mi się, żebym miała znaleźć tam coś ciekawego, ponieważ odkąd są tam tak wysokie opłaty za wystawienie ogłoszenia to za wiele się tam nie dzieje.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   niewiasta 

• Zaawansowany

Napisany 31 August 2015 - 06:27 PM

Jeśli wciąż się zastanawiasz, to koniecznie wejdź na stronę finansowysupermarket.pl. Tam możesz dokonać porównania kredytów na samochód oferowanych przez ponad 70 instytucji finansowych. Co więcej skorzystać możesz z kalkulatora zdolności kredytowej i innych przydatnych narzędzi.
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   geeky78 

• Zaawansowany

Napisany 25 March 2016 - 04:21 PM

Ja również korzystam z takich porównywarek. Nie ma co wierzyć reklamom, że gdzieś jest najtaniej. Wiadomo przecież, że kredyt zależy od naszej obecnej sytuacji materialnej. Ja sobie go wyliczam w takich porównywarkach jak ta http://direct.money....ytysamochodowe/ i dopiero wiem gdzie warto starać się o kredyt samochodowy.
0

#7 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Zaawansowany

Napisany 10 September 2019 - 10:33 AM

Przy zakupie samochodu często myśli się właśnie o kredycie zawsze jest dylemat jaki wybrać i co będzie lepsze. poza tym oprócz kredytu samochodowego jest jeszcze kredyt gotówkowy, odwiedź stronę z artykułem, który porusza ten temat. Zawsze warto wiedzieć jakie ma się opcje i na co powinno się zwracać uwagę.
0

#8 Użytkownik jest niedostępny   hilfiger 

• Nowicjusz

Napisany 08 October 2019 - 09:10 PM

Dobrym kredytem samochodowym może pochwalić się też Toyota Bank, warto sprawdzić ich kalkulator kredytu samochodowego, bo można szybko i łatwo policzyć jakie będą koszty.
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1