Forum.Legalne.info: krem przeciwstarzeniowy - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

krem przeciwstarzeniowy

#1 Użytkownik jest niedostępny   elzbieta barbara 

• Gaduła
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 04 July 2018 - 07:07 AM

Moja mama niedługo ma urodziny, i w związku z tym chciałam jej kupić kosmetyki ale do pielęgnacji twarzy. Jest w takim wieku że zmarszczki już są widoczne. Czy ktoś może polecić dobre kremy przeciwstarzeniowe ? Bo czytałam że Calluna Medica ma w swojej serii dobry krem liftingujący, przeciwstarzeniowy. Co myślicie o tym kremie ?
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   enigma12 

• Gaduła

Napisany 09 July 2018 - 07:58 PM

Jeśli chodzi o takie kremy to najlepiej jest zastosować kosmetyki naturalne ! Z doświadczenia wiem, że efekty dużo lepiej widać po takich produktach, a w dodatku mamy pewność, że w żaden sposób nam nie zaszkodzą. Dlatego ze swojej strony mogę poradzić Ci zajrzeć na stronę sklepu, z którego sama zamawiam wiele rzeczy. Tutaj masz link http://zdrowazywnosc...lonysklepik.pl/ . Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogę ;)
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   marta88 

• Zaawansowany

Napisany 07 August 2018 - 11:30 AM

Może lepiej zacząć regularnie używać maseczki w płachcie? Wydaje mi się, że to całkiem niezłe rozwiązanie. Sama od jakiegoś czasu używam regularnie tych maseczek i widzę bardzo dużą poprawę w kondycji skóry. Warto wypróbować.
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   tafia 

• Rozkręca się

Napisany 19 December 2018 - 08:13 AM

Też używam takich maseczek i uważam je za dobre rozwiązanie ale na pewno nie jedyne, używam też naturalnych tych http://freshandnatur...egnacja-twarzy/ kosmetyków do twarzy bo są skuteczne i świetnie działają na skórę
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   gronek32 

• Rozkręca się

Napisany 25 December 2018 - 02:00 PM

Mi podpasował krem Velvetin, kóry kupiłam w aptece internetowej wapteka. Zawiera naturalny śluz ślimaka chilijskiego, w którym jest elastyna, kolagen, witaminy. Bardzo dobrze ujędrnia skórę, zmarszczki są wygładzone. Mi bardzo ten kremik odpowiada.
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   gamerz89 

• Gaduła

Napisany 27 December 2018 - 09:03 AM

Jaki krem stosujecie na zmarszczki?
0

#7 Użytkownik jest niedostępny   marta88 

• Zaawansowany

Napisany 31 December 2018 - 08:31 AM

Ja używam kosmetyków Enilome, które znalazłam na doz.pl https://www.doz.pl/a...0-Enilome?c_a=1 w korzystnej cenie. Są one opracowane przez specjalistów z dziedziny dermatologii oraz przeznaczone do skóry wrażliwej skłonnej do podrażnień. Idealne do mojego typu skóry.
0

#8 Użytkownik jest niedostępny   kompatybilna 

• Nowicjusz

Napisany 14 January 2019 - 08:14 PM

u mnie to niestety zadne kosmetyki nie dawaly rady ;D one redukuja zmarszczki jesli stosuje sie je jeszcze przed ich powstaniem tak naprawde, a u mnie juz bylo za pozno.. no ale trafilam do swietnej kliniki Bienkowscy Clinic w Czestochowie gdzie pani doktor doradzila mi zabieg z osoczem bogatopylkowym :) Efekyt niesamowite, sama sie ich nie spodziewalam w az tak spektakularnej odslonie :)
0

#9 Użytkownik jest niedostępny   geeky78 

• Zaawansowany

Napisany 18 January 2019 - 01:10 PM

Wszystkie te kremy nie są w ogóle skuteczne.
0

#10 Użytkownik jest niedostępny   dreamlandia 

• Rozgadany

Napisany 27 March 2019 - 06:00 PM

Najlepiej będzie jeśli wspomniany krem zostanie Ci dobrany przez profesjonalną kosmetyczkę. Gdy już Ci powie, co w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej, zamówienie na niego będziesz mogła złożyć w sklepie internetowym https://jejustore.pl...aj/twarz/kremy/ :-). Ma obszerną ofertę, więc na pewno znajdziesz w nim to, czego szukasz...
0

#11 Użytkownik jest niedostępny   malina4 

• Gaduła

Napisany 23 April 2019 - 03:26 PM

Ostatnio znajoma mi mówiła że olej konopny właściwości ma świetne i warto spróbować. Chcę kupić tutaj https://bonovita.pl/ bo na razie nigdzie indziej w rozsądnej cenie nie znalazłam. A cera podobno po nim bardzo zyskuje to warto sprawdzić.
0

#12 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Zaawansowany

Napisany 30 April 2019 - 12:52 PM

Są specjalne kremy dla skóry starzejącej się, takie przeciwzmarszczkowe, z koenzymem q10, kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi.
0

#13 Użytkownik jest niedostępny   terpi 

• Rozkręca się

Napisany 09 June 2019 - 12:08 PM

Moim zdaniem kremy nie są skuteczne, korzystałam z paru i nic mi one nie pomagają, dlatego postanowiłam zgłosić się do kliniki https://klinikiurody.com.pl/ i nie żałuję, po zabiegach mam bardzo delikatną odmłodzoną skórę
0

#14 Użytkownik jest niedostępny   gamerz89 

• Gaduła

Napisany 11 June 2019 - 11:31 AM

Taki krem coś daje?
0

#15 Użytkownik jest niedostępny   Wirakocza 

• Zaawansowany

Napisany 11 June 2019 - 11:42 AM

Przeciwstarzeniowy? Pff! Starości nic nie zatrzyma, nie liczcie na to.
0

#16 Użytkownik jest niedostępny   gronek32 

• Rozkręca się

Napisany 13 June 2019 - 07:45 AM

Przede wszystkim patrzcie na składy, bo to ważne co nasz krem zawiera i czego nie zawiera. Ja zawsze wybiorę taki bez parabenów i innych zbędnych składników. Dla mnie takim super kremem przeciwzmarszczkowym jest https://aurashop.pl/...iwzmarszczkowy/ . To koreański kremik, na zmarszczki i ogólnie dla kondycji skóry ma super działanie. Moja skóra jest bardziej elastyczna, nawilżona, a zmarszczki wyraźnie wygładzone. Widać różnicę.
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1