Forum.Legalne.info: moje auto - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

moje auto

#1 Użytkownik jest niedostępny   marta88 

• Zaawansowany
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 12 September 2018 - 09:37 AM

Posiadanie auta to duża wygoda. Trzeba jednak pamiętać o wymianie części na nowe. Niestety ale czasami może okazać się to sporym wyzwaniem. Szukanie nowych części nie jest łatwe. Dobrze , że MotoSzef https://motoszef.pl/ ma wiele dostępnych części do samochodów.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   Bleszera 

• Rozkręca się

Napisany 03 October 2018 - 01:15 PM

Może i wygoda, ale wiąże się to z dużymi obciążeniami finansowymi. W auto ciągle pakuje się kasę. Teraz zbliża się sezon zimowy i już trzeba się zastanawiać nad wymianą opon. Ja na szczęście mam komplet z zeszłego roku w bardzo dobrym stanie, ale się zastanawiam czy nie zmienić sobie opon letnich po przeczytaniu tego artykułu https://magazyn.cene...dla-swoich-opon I tak muszę wymienić, ale na pewno po zimie. Ktoś ma opony nie swojego rozmiaru u siebie i odczuwa jakąś różnicę?
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   johann 

• Gaduła

Napisany 20 October 2018 - 03:27 PM

No niestety tak to już jest, że za wygodę się płaci. Posiadając samochód trzeba liczyć się z różnego rodzaju wydatkami, które są nieuniknione. Czasami są też sytuacje, o których się na co dzień nie myśli. Jadąc w trasę poważnie uszkodziłem oponę i musiałem szukać pomocy z dojazdem od wskazany adres. Na szczęście w internecie znalazłem namiar na wulkanizację chorzów , która szybko i sprawnie uporała się z dziurą w oponie.

Ten post był edytowany przez johann dnia: 20 October 2018 - 03:28 PM

0

#4 Użytkownik jest niedostępny   Bieret 

• Rozgadany

Napisany 02 November 2018 - 09:08 AM

Akurat jeśli chodzi o naprawy samochodów to nie warto z tym zwlekać. Sam jak tylko widzę że coś jest nie tak to oddaję auto jak najszybciej do sprawdzonego serwisu Habenda. Bardzo szybko radzą sobie tam ze wszystkimi problemami i dzięki temu nie muszę się niczym przejmować. To prawdziwi fachowcy.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   KoalaOla 

• Gaduła

Napisany 13 December 2018 - 01:03 PM

ja nie wiem co bym zrobila nie majac samochodu :D Faktycznie to spora wygoda. Staram sie utrzymywac w nim porzadek ale nie zawsze mi to wychodzi. Obecnie czukam jakichs skutecznych kosmetykow samochodowych i natrafilam na taką oferte zestawu wraz z torbą https://sklep.cleant...art-z-torba/120 Wydaje sie pojemna i ma sporo kieszonek. Co myslicie?
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   elzbieta barbara 

• Gaduła

Napisany 15 January 2019 - 07:48 PM

Mnie się marzy BMW 428i 430i xDrive rocznik 2018, oglądaliśmy z mężem nawet w salonie Bawaria Motors BMW w Warszawie, konkretne auto, ale pojemne mega i super się prowadzi. Nawet mają używane modele także chyba się zdecydujemy przed świętami. Jeśli interesują cię tez auta nowe to też mają w sprzedaży.
0

#7 Użytkownik jest niedostępny   geeky78 

• Zaawansowany

Napisany 18 January 2019 - 09:29 AM

Auto to duża wygoda, ale i spore wydatki.
0

#8 Użytkownik jest niedostępny   romaniukjerzy 

• Nowicjusz

Napisany 29 January 2019 - 02:15 PM

No taka prawda, ale jeśli dbamy o autko na bieżąco oraz sprawdzy często co dzieje się pod maską koszty napraw wcale nie są za duże ;) Odpowiednia systematyczność to podstawa ;) Dodatkowo z tego co czytałem na stronie https://ucando.site123.me/ trzeba też co około 15 tysięcy km wymieniać olej i filterki - wtedy wszystko powinno być git
0

#9 Użytkownik jest niedostępny   Wirakocza 

• Zaawansowany

Napisany 30 January 2019 - 01:06 PM

Trzeba co jakiś czas sprawdzać geometrię w kołach. Niektórzy to bagatelizują, a tymczasem to jest ważna sprawa. Tutaj http://cafeteria.pl/...etrie-w-kolach/ możecie więcej poczytać o tym problemie.
0

#10 Użytkownik jest niedostępny   malina4 

• Gaduła

Napisany 11 February 2019 - 08:57 AM

A jakie macie w autach opony? Bo czytam http://brostruck.com...-zalety-i-wady/ ten artykuł i się zastanawiam. Będziemy kupować Dustera on jest na wielosezonowych ale można zamienić na zimowe i letnie. I tak szukamy informacji i pytamy też znajomych jak są zadowoleni z wielosezonowych opon.
0

#11 Użytkownik jest niedostępny   Aleksa 

• Rozkręca się

Napisany 18 March 2019 - 02:51 PM

Na razie nie zastanawiam się nad częściami, bo mam zamiar kupić nowe auto od dealera Mitsubishi Germaz. Muszę jak najszybciej się do nich wybrać, ponieważ dowiedziałam się, że mają teraz spory wybór aut dostępnych od ręki. Na przykład takie Mitsubishi ASX, które by mi najbardziej odpowiadało pod względem wyglądu i funkcjonalności. Może macie jakieś swoje opinie na temat właśnie tego modelu 2018? Chętnie przeczytam.
0

#12 Użytkownik jest niedostępny   Aleksa 

• Rozkręca się

Napisany 13 May 2019 - 03:14 PM

Myślicie, że ciekawym rozwiązaniem będzie umieszczenie na swojej rejestracji Ramki 3D-doming ? Nigdy wcześniej nie brałam tego pod uwagę, ale kolega złożył takie zamówienie w tej firmie http://unital.com.pl...amki-3d-doming/ i ma teraz świetną reklamę usług swojej działalności. Zaczęłam prowadzić biznes związany z motoryzacją i też chyba zlecę taką usługę tej firmie.

Ten post był edytowany przez Aleksa dnia: 13 May 2019 - 03:14 PM

0

#13 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Zaawansowany

Napisany 17 May 2019 - 12:27 PM

Co to w ogóle jest?
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1