Forum.Legalne.info: moje auto - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

moje auto

#1 Użytkownik jest niedostępny   marta88 

• Gaduła
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 12 September 2018 - 09:37 AM

Posiadanie auta to duża wygoda. Trzeba jednak pamiętać o wymianie części na nowe. Niestety ale czasami może okazać się to sporym wyzwaniem. Szukanie nowych części nie jest łatwe. Dobrze , że MotoSzef https://motoszef.pl/ ma wiele dostępnych części do samochodów.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   Bleszera 

• Rozkręca się

Napisany 03 October 2018 - 01:15 PM

Może i wygoda, ale wiąże się to z dużymi obciążeniami finansowymi. W auto ciągle pakuje się kasę. Teraz zbliża się sezon zimowy i już trzeba się zastanawiać nad wymianą opon. Ja na szczęście mam komplet z zeszłego roku w bardzo dobrym stanie, ale się zastanawiam czy nie zmienić sobie opon letnich po przeczytaniu tego artykułu https://magazyn.cene...dla-swoich-opon I tak muszę wymienić, ale na pewno po zimie. Ktoś ma opony nie swojego rozmiaru u siebie i odczuwa jakąś różnicę?
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   johann 

• Rozgadany

Napisany 20 October 2018 - 03:27 PM

No niestety tak to już jest, że za wygodę się płaci. Posiadając samochód trzeba liczyć się z różnego rodzaju wydatkami, które są nieuniknione. Czasami są też sytuacje, o których się na co dzień nie myśli. Jadąc w trasę poważnie uszkodziłem oponę i musiałem szukać pomocy z dojazdem od wskazany adres. Na szczęście w internecie znalazłem namiar na wulkanizację chorzów , która szybko i sprawnie uporała się z dziurą w oponie.

Ten post był edytowany przez johann dnia: 20 October 2018 - 03:28 PM

0

#4 Użytkownik jest dostępny   Bieret 

• Rozkręca się

Napisany 02 November 2018 - 09:08 AM

Akurat jeśli chodzi o naprawy samochodów to nie warto z tym zwlekać. Sam jak tylko widzę że coś jest nie tak to oddaję auto jak najszybciej do sprawdzonego serwisu Habenda. Bardzo szybko radzą sobie tam ze wszystkimi problemami i dzięki temu nie muszę się niczym przejmować. To prawdziwi fachowcy.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   KoalaOla 

• Gaduła

Napisany 13 December 2018 - 01:03 PM

ja nie wiem co bym zrobila nie majac samochodu :D Faktycznie to spora wygoda. Staram sie utrzymywac w nim porzadek ale nie zawsze mi to wychodzi. Obecnie czukam jakichs skutecznych kosmetykow samochodowych i natrafilam na taką oferte zestawu wraz z torbą https://sklep.cleant...art-z-torba/120 Wydaje sie pojemna i ma sporo kieszonek. Co myslicie?
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1