Forum.Legalne.info: Nowoczesna architektura - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
  • 2 Stron +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Nowoczesna architektura

#1 Użytkownik jest niedostępny   urszuykowska 

• Nowicjusz
  • Grupa: Użytkownicy
  • MiejscowośćWrocław

Napisany 30 January 2014 - 01:05 PM

Architekt Wrocław wykonuje projekty budynków o szerokim zastosowaniu. Wykonujemy budynki jednorodzinne, wielorodzinne, budynki usługowe i obiekty sportowe, budynki przemysłowe. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie internetowej wytworniapp.com.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   Demenson 

• Rozkręca się

Napisany 21 March 2014 - 07:46 AM

Dla mnie nowoczesna architektura ma różne oblicza i niekoniecznie musi zostać wykonana przez profesjonalnego architekta. Ostatnio na przykład zobaczyłem w internecie ogłoszenie na takie ciekawe kwietniki z opon. Najpierw trochę mnie to rozbawiło, ale później jednak doszedłem do wniosku, że to naprawdę ciekawie wygląda i jednak aż mnie podziw wziął, że ludziom chce się takie rzeczy wymyślać. Bez wątpienia jest to na pewno opłacalne rozwiązanie, bo takie opony można dostać ze bezcen, a jak się już zdobędzie doświadczenie w wykonywaniu takich kwietników, to całość idzie bardzo szybko - tylko sprzedawać :-)
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   Zen100 

• Gaduła

Napisany 11 April 2014 - 05:01 AM

Za PRL-u tez opon używano, tylko malowano je jeszcze olejna farbą :)
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   Demenson 

• Rozkręca się

Napisany 28 May 2014 - 09:36 AM

Na mnie jakoś takie nowoczesne wzornictwo nie za bardzo działa. Oczywiście, lubię coś bardziej kreatywnego jak te pomysły na ciekawą aranżację mieszkania, ale mimo wszystko bardziej cenię sobie w mieszkaniu klasyczny wygląd. W nowoczesnej architekturze czuję się tak obco i ogólnie minimalizm to dla mnie często wytłumaczenie dlaczego ludzie nie kupują jakiś dodatków i zwyczajne lenistwo :-)

Ten post był edytowany przez Demenson dnia: 28 May 2014 - 09:36 AM

0

#5 Użytkownik jest niedostępny   bunia9 

• Nowicjusz

Napisany 20 March 2015 - 12:00 AM

polecam kurs aranżacji wnętrz, coś niesamowitego! dużo sie nauczyłam, a wydałam niewiele, naprawde warto! to to: http://kursprojektow...wnetrz.com.pl/. było super, nauczyłam się bardzo dużo!
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   geeky78 

• Zaawansowany

Napisany 20 April 2015 - 08:49 PM

Ja bardzo lubię nowoczesne rozwiązania.
0

#7 Użytkownik jest niedostępny   karunli 

• Gaduła

Napisany 29 April 2015 - 02:41 AM

nowoczesna architektura to coś akurat dla mnie:)
0

#8 Użytkownik jest niedostępny   Akacjowa 

• Zaawansowany

Napisany 07 May 2015 - 05:37 AM

A mnie nie do końca przekonuje kierunek w jakim idzie nowoczesna architektura - skrajny minimalizm czy połączenie betonu i stali to nie dla mnie. Choć już beton plus drewno jest dla mnie ciekawym połączeniem. Sama teraz stawiam na klasyczną, prostą altankę ogrodową z drewnolandia.pl - widziałam bardziej nowoczesne propozycje, ale jak już wspominałam - one są nie dla mnie.
0

#9 Użytkownik jest niedostępny   specjalist89 

• Nowicjusz

Napisany 22 May 2015 - 08:21 AM

Lubie otwartą przestrzeń, wtedy jest więcej miejsca i ma się wrażenie że wszytko jest urządzone na pewnym poziomie ;D. Hm, nowoczesna architektura jest ciekawa. Jak dla mnie najważniejsze, żeby było zrobione ocieplenie domu . Dzięki nim jest w domu naprawdę ciepło i mają przystępne ceny.
0

#10 Użytkownik jest niedostępny   karunli 

• Gaduła

Napisany 23 May 2015 - 03:08 PM

ocieplenie domu to wiadomo ze tez jest ważne, ale co to ma wspólnego z architekturą:P
0

#11 Użytkownik jest niedostępny   geeky78 

• Zaawansowany

Napisany 02 June 2016 - 12:34 PM

A co powiecie na rustykalne wnętrza?
0

#12 Użytkownik jest niedostępny   kartinek3 

• Nowicjusz

Napisany 03 June 2016 - 10:28 AM

Ostatnimi czasy modna stała się zabudowa szeregowa. Bloki też odżywają.
0

#13 Użytkownik jest niedostępny   jaro200 

• Gaduła

Napisany 31 March 2017 - 09:04 AM

Teraz modne są również tego typu http://www.designer....acyjne-197.html żarówki dekoracyjne. Ciekawie się prezentują i są praktyczne. W nowoczesnych wnętrzach wyglądają naprawdę rewelacyjnie i to pod każdym względem.
0

#14 Użytkownik jest niedostępny   emhyr 

• Rozkręca się

Napisany 01 May 2017 - 07:07 PM

to wszystko zalezy co kto rozumie przez nowoczesna architektura, jeśli ma ona wykorzystywać najnowsze osiągnięcia technologiczne to tak, jeśli jednak artystyczne to jednak podziękuje. Dom powinien przede wszystkim być funkcjonalny, musi być solidna dachówka, dobrze ogrzewanie, i ma przetrwac długie lata.
0

#15 Użytkownik jest niedostępny   Zen100 

• Gaduła

Napisany 14 June 2017 - 09:10 AM

dachówka, elewacje...ogólnie materiały powinny być dobrej jakości. Zaczynając od podstawowych złącz ciesielskich tekstowy.net/elementy-zlaczne-kategorie-typy-i-przyklady/, które między innymi maja odpowiadać za stabilność więźby dachowej pod dachówkę. architektura zmienia się, jak wszystko...niech każdy wybiera formę w jakiej czuć się będzie najlepiej, kiedy zamieszka w domu.
0

#16 Użytkownik jest niedostępny   KoalaOla 

• Gaduła

Napisany 06 December 2017 - 10:32 PM

Teraz w obliczu nowych technologii nowoczesne domy są niezwykle bezpieczne i funkcjonalne. Ja ostatnio wymienialam dach i zmienilam pokrycie na takie gerard corona cena była akurat bardzo przystępna a dużo czytałam wcześniej o takich pokryciach w sieci. No i nie zawiodlam się - to byla dobra inwestycja
0

#17 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Zaawansowany

Napisany 08 December 2017 - 06:27 AM

Teraz moda jest na nowoczesną architekturę i jeżeli chodzi o budyni i wnętrza, nie mam nic przeciwko, podoba mi się, ale ważne, żeby było wykonane ze smakiem i stylem.
0

#18 Użytkownik jest niedostępny   KoalaOla 

• Gaduła

Napisany 08 December 2017 - 11:08 PM

ja miałam generalne remonty w domu i musieliśmy wyburzyć dawny domek gospodarczy. Żeby wszystko poszło sprawnie to zadzwoniliśmy po tą firmę http://budohit.com/ która profesjonalnie zajęla się jego rozbiórką. Ponadto dokłądnie usunęli już nieprzydatne fundamenty
0

#19 Użytkownik jest niedostępny   palaczka 

• Rozkręca się

Napisany 16 March 2019 - 12:22 PM

Jeżeli będziecie szukać propozycji na nowoczesna aranżacje domu, mieszkania to zobaczcie kolekcje Tubądzin. Znajdziecie ich nie tylko w sklepach na terenia całego kraju jak i w sieci. Są min inymi kolekcje przygotowane przez znanych projektantów jak Maciej Zień, czy Dorota Koziara.
0

#20 Użytkownik jest niedostępny   malina4 

• Gaduła

Napisany 29 April 2019 - 10:37 PM

Jeśli cenisz sobie nowoczesne wykonanie i pomysły to pomyśl nad elementami wykonanymi ze szkła. Na przykład zamów sobie tutaj http://szklarzokuniew.pl/ piękne szklane schody i balustrady.Zakład ma wieloletnie doświadczenie w obróbce szkła więc nie będzie lipy. Przejrzyj ich realizacje to się przekonasz.
0

Prześlij ten temat:

• 2 Stron +
  • 1
  • 2