Forum.Legalne.info: Odchudzanie, Dieta, Fitness - Dietowanie.pl - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Odchudzanie, Dieta, Fitness - Dietowanie.pl

#1 Użytkownik jest niedostępny   xnicki12 

• Rozgadany
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 14 March 2013 - 09:06 AM

Szukasz przydatnych porad na temat odchudzania i zdrowego żywienia? Strona Dietowanie.pl będzie dla Ciebie największą skarbnicą wiedzy. Znajdziesz tam najskuteczniejsze diety takie jak na przykład dieta mleczna. Tabela kalorii czy kalkulator BMI także mogą okazać się dla Ciebie wartościowe.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   KoalaOla 

• Gaduła

Napisany 01 August 2017 - 10:40 PM

Trzeba pić dużo wody, ćwiczyć no i nosić odpowiednią bieliznę wyszczuplającą i modelującą. Nie dość ,że bielizna z orirose http://orirose.pl/ jest wygodna i miła w dotyku to jeszcze jest bardzo praktyczna - redukuje tkankę tłuszczową poprzez delikatny masaż.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   geeky78 

• Gaduła

Napisany 29 September 2017 - 10:07 AM

Dieta mleczna? Chyba bym nie wytrzymała.
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Gaduła

Napisany 05 October 2017 - 06:56 AM

Ja raczej też, zresztą z dietami trzeba uważać, to dietetyk powinien podsunąć, co będzie najlepsze i najzdrowsze.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   jola76 

• Nowicjusz

Napisany 05 December 2017 - 07:39 PM

jeżeli chodzi o wyszczuplanie to zdecydowanie zanim dojdziecie do właściwego wyglądu polecam bieliznę która wyszczupla :) ta jest moją ulubioną i po ciąży byla ona u mnie niezbędna http://orirose.pl/
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   aniolek84 

• Rozkręca się
  • MiejscowośćWarszawa

Napisany 19 April 2018 - 09:02 AM

Fajnie może pomóc dobry dietetyk warszawa który w sposób fachowy pomaga ogarnąć wszystko związane z planowaniem diety czy odchudzaniem. Od kiedy współpracuję z Martą odchudzanie stało się przyjemniejsze :D
Nic nie relaksuje tak, jak dobry film na wieczór - www.dobryfilmnawieczor.pl
0

#7 Użytkownik jest niedostępny   elzbieta barbara 

• Rozgadany

Napisany 23 May 2018 - 04:13 PM

Odchudzanie wcale nie jest taki trudne, są fajne metody, które wspomagają je i pomagają zrobić idealną rzeźbę, w moim przypadku jest dobrana odpowiednia dieta, regularne ćwiczenia. I do tego zamierzam jeszcze wspomóc się suplementem diety Liporedium. Znalazłam o nim ciekawe informacje na Slim Express Myślę że warto spróbować.
0

#8 Użytkownik jest niedostępny   dreamlandia 

• Rozkręca się

Napisany 04 July 2018 - 03:46 PM

Chcąc zgubić zbędne kilogramy trzeba zacząć odpowiednio się odżywiać i ruszać się. Można również skontaktować się z trenerem personalnym, który mógłby pomóc nam w walce o wymarzoną sylwetkę. Jak widać na http://mateuszgrabow...ing-personalny/ - ceny treningów nie są tak wysokie jak mogłoby się wydawać...
0

#9 Użytkownik jest niedostępny   malina4 

• Rozkręca się

Napisany Dzisiaj, 20:09

Jeśli chcesz schudnąć to jedyną opcją jest zdrowo się odżywiać i ćwiczyć regularnie. Nie musisz biegać po siłowniach od razu bo na początek wystarczą hantle https://www.marbo-sp...Hantle-967.htmlno i zdrowe odżywianie. Poćwicz przez jakiś czas a na pewno zobaczysz efekty.
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1