Forum.Legalne.info: Pożyczka opinie - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Pożyczka opinie

#1 Użytkownik jest niedostępny   vtomi21 

• Rozkręca się
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 11 April 2019 - 02:20 PM

Bardzo pilnie jest mi potrzebna pożyczka na samochód osobowy, muszę pilnie kupić nowy . Czytałem niedawno opinie o pożyczkach tutaj https://www.forum-kr...ozyczki-opinie/ i nie mogę się zdecydować Jak uważacie ?Kto z Was korzysta z pozyczek ? Może coś mi poradzicie w tej kwestii :)
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   enigma12 

• Gaduła

Napisany 11 April 2019 - 06:32 PM

To co mogę ci polecić ze swojej strony to zajrzyj sobie na blog finansowy https://finrada.pl/chwilowki-bez-bik . Ja swego czasu znalazłam tam naprawdę bardzo wiele ciekawych informacji na temat pożyczki przez internet dlatego pozostałam wierną czytelniczką wpisów i to co mogę powiedzieć, to bardzo cieszy mnie możliwość poszerzania wiedzy w zakresie finansów. Artykuły są naprawdę merytoryczne więc na pewno również i Ty skorzystasz ;)
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   elzbieta barbara 

• Gaduła

Napisany 14 May 2019 - 04:58 PM

Czasem biorąc pożyczke nie zastanawiamy się nad tym czy damy radę ją spokojnie spłacić, a bywa różnie. I zdarza się że wiele osób wpada w ten sposób w spiralę zadłużenia. warto zatem dowiedzieć się czym zajmuje się BIG jesli już się tam znajdziemy, bo mało kto interesuje się tym a warto.
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Zaawansowany

Napisany 20 May 2019 - 09:33 AM

Z pożyczkami trzeba uważać, nie brałabym pierwszej lepszej bez wcześniejszego sprawdzenia.
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   palaczka 

• Rozkręca się

Napisany 15 June 2019 - 12:07 PM

Wydaje mi się że dobra jest ta oferta pożyczki przez internet zobacz tu Mój link Od razu masz podany całkowity koszt pożyczki, wysokość raty. Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Po złożeniu wniosku i po szybkiej akceptacji pieniądze w parę chwil masz na koncie.
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1