Forum.Legalne.info: sklep - gastronomia - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

sklep - gastronomia

#1 Użytkownik jest niedostępny   malina4 

• Gaduła
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 30 August 2018 - 08:06 AM

Czy znacie może dobry sklep z artykułami gastronomicznymi ? Gdzie rzeczy są na prawdę dobrej klasy? Chciałabym zakupić trochę do lokalu ale także do domu. Teraz jest tyle firm na rynku i taki ogromy przekrój możliwości że ciężko wybrać. jak macie własne punkty gastronomi to może coś polecicie. A i jeszcze jedno pytanie czy jak dajecie noże do zmywarki to wam się tempią? Taką opinie ostatnio słyszałam i na razie myję je ręcznie.
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   SgtDonnyDonowitz 

• Rozkręca się

Napisany 30 August 2018 - 09:36 AM

Jeśli szukasz naprawdę sprawdzonego sklepu, to najlepiej zrobisz wybierając firmę Qgast. Mają do zaoferowania ogrom profesjonalnego sprzętu i akcesoriów do różnego rodzaju lokali gastronomicznych. Sam kupowałem za ich pośrednictwem zmywarki gastronomiczne, które okazały się być strzałem w dziesiątkę. Plusem jest to, że kupisz w przypadku tego sklepu wszystko w jednym miejscu.

;)
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   sebaorlik1 

• Rozgadany

Napisany 02 October 2018 - 08:15 PM

Nigdy nie zauważyłem aby moje noże tępiły się w zmywarce... ale zwrócę na to uwagę.
Co to wyposażenia lokalu gastronomicznego, warto zaznajomić się z tym artykułem http://epolka.pl/prz...-w-gastronomii/Nie tylko podpowiadają tam jaki sprzęt warto mieć w lokalu, ale także jak przechowywać i transportować żywność.
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Zaawansowany

Napisany 09 October 2018 - 12:07 PM

Takich sklepów parę jest, wazne żeby oferta pasowała
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   twerka 

• Rozgadany

Napisany 25 January 2019 - 08:08 AM

Jak już zaopatrzysz się w dobry sprzęt gastronomiczny to przyjdzie czas na szukanie odpowiednich produktów dla swoich klientów. Wiadomo, że dostawców trzeba mieć wielu, bo każdy ma inny asortyment. Jeśli o warzywa do przemysłu spożywczego chodzi to możesz zapoznać się ze stroną http://rogowski.net....ula-marynowana/ . Zajmują się oni produkcją warzyw zarówno świeżych, których w żadnym lokalu nie powinno zabraknąć, jak również warzyw pasteryzowanych oraz past-wsadów warzywnych . Z tego, co widzę to firma ze sporym doświadczeniem, co jest moim zdaniem naprawdę ważne przy współpracy.
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Zaawansowany

Napisany 20 March 2019 - 12:37 PM

W gastronomii potrzeba wielu różnych akcesoriów i urządzeń, w zależności od specyfiki danego zakładu czy firmy. Przy produkcji, ale nie tylko często wykorzystuje się komory wędzarnicze: https://artvocado.pl...ra-wedzarnicza/, a takie urządzenia zdecydowanie powinny być dobrej jakości. Co ważne przy wyborze maszyn dla gastronomii powinno się kierować bezpieczeństwem i certyfikatami dopuszczającymi je do kontaktu z żywnością.
0

#7 Użytkownik jest dostępny   KoalaOla 

• Gaduła

Napisany 22 March 2019 - 12:14 PM

Bez dobrego sprzetu gastronomicznego ani rusz - powinnismy kupowac urzadzenia najwyzszej jakosci z gwarancją skuteczności. Jeśli szukasz takie porzadnego wyposażenia i chcesz kupić wszystko w jednym miejscu to polecam sklep Multigastro Mają dobry i tani sprzęt gastronomiczny, np te piece https://multigastro....wekcyjno-parowe są dobrej jakości ze względu na stal nierdzewną z ktorej zostaly wykonane - sprawdzą się w wielu warunkach
0

#8 Użytkownik jest niedostępny   terpi 

• Rozkręca się

Napisany 10 June 2019 - 11:44 AM

Taki sklep ma jak najbardziej duże szanse na utrzymanie się w sieci. tylko proponuję zainwestować sporo w reklamę, bo inaczej ciężko będzie znaleźć nowych klientów. Jeżeli szukasz taniego sposobu na podbicie swojej pozycji w google, to zajmie się tym agencja interaktywna https://solv.pl
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1