Forum.Legalne.info: Zakładanie firmy - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Zakładanie firmy

#1 Użytkownik jest niedostępny   marta88 

• Zaawansowany
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 19 October 2018 - 01:27 PM

Przy zakładaniu firmy w której potrzebna Ci jest kasa fiskalna to jej zakup jest bardzo ważny. Pewnie wcześniej nie miałeś z tym w ogóle styczności i teraz zastanawiasz się jaką kasę kupić. Wiele osób ma podobnie. Ja szukając odpowiedz na nurtujące mnie pytania trafiłam tutaj http://www.fpc.pl/ka...karki-fiskalne/ , poczytałam i wiedziałam na co zwrócić uwagę i jaką kasę kupić.kasa fiskalna
0

#2 Użytkownik jest niedostępny   halszka 

• Gaduła

Napisany 07 February 2019 - 08:35 AM

Oprócz kasy fiskalnej z całą pewnością warto zastanowić się nad odpowiednim oprogramowaniem. Na takie rozwiązaniem decydują się obecnie różne branże, już nawet w przychodniach lekarskich korzysta się z odpowiednio dobranych programów. Ostatnio popularny staje się Medchart. Wiele możliwości daje oprogramowanie medyczne dla przychodni medchart , przykładem może być prowadzenie dokumentacji pacjentów w elektronicznej formie, umawianie kolejnych wizyt według kalendarza czy przypomnienia sms o terminie kolejnej wizyty.
0

#3 Użytkownik jest niedostępny   JoAnn 

• Nowicjusz

Napisany 05 April 2019 - 02:39 PM

Oprogramowanie to w dzisiejszych czasach niesamowite udogodnienie w zarządzaniu firmą i to nie zależnie od branży. Jeśli jednak wspominasz o kasach fiskalnych i prowadzisz sklep warto pomyśleć o systemie który pozwoli zarządzać i sklepem i magazynem. Ja korzystam z programu Weaver WMS i wszystkie procesy są o wiele łatwiejsze. Mój sklep online jest połączony z magazynem a nawet wysyłką kurierską. Myślę że trzeba sobie ułatwiać życie i korzystać z takich rozwiązań.
0

#4 Użytkownik jest niedostępny   SgtDonnyDonowitz 

• Rozkręca się

Napisany 15 May 2019 - 01:35 PM

Samo założenie własnej firmy w zasadzenie nie stanowi większego problemu, jednak późniejsze prowadzenie jej jest już dużo bardziej skomplikowane, choć wszystko zależy tutaj od doświadczenia, czy posiadanej wiedzy. Sporo ciekawych informacji związanych z biznesem (przede wszystkim motoryzacyjnym) jest na https://porcjamotowi....wordpress.com/. Niektóre wpisy są bardzo pouczające. ;)
0

#5 Użytkownik jest niedostępny   Viesia 

• Zaawansowany

Napisany 17 May 2019 - 12:27 PM

Zakładanie firmy jako takie aż tak trudne nie jest, dopiero potem jest gorze ;)
0

#6 Użytkownik jest niedostępny   niewiasta 

• Gaduła

Napisany 23 May 2019 - 11:05 AM

A to racja, chociaż i na początku może być trudno, gdy będzie brakowało środków. Jednak są na to sposoby. Przeczytajcie ten tekst: https://direct.money...,0,2125442.html, by dowiedzieć się, skąd można pozyskać środki na rozwój firmy. Niektórzy uważają, że są one na wyciągnięcie ręki.
0

#7 Użytkownik jest niedostępny   Tees 

• Rozgadany

Napisany 09 June 2019 - 12:49 PM

Trudno rozkręcić własny biznes bez dużych nakładów pieniędzy, no chyba że się wejdzie we franczyzę. Na otwarcie multiagencji ubezpieczeniowej w Cuk wystarczy 15 tys
0

#8 Użytkownik jest niedostępny   terpi 

• Rozkręca się

Napisany 10 June 2019 - 11:40 AM

Prowadzenie firmy jest teraz znacznie ułatwione, niż to było kiedyś. Teraz jedynie problemem jest konkurencja, która jest znacznie większa. Jednak z tym wystarczy zgłosić się do agencji interaktywnej https://solv.pl/uslugi/ a oni zajmą się rozpowszechnieniem Twojego biznesu.
0

#9 Użytkownik jest niedostępny   malina4 

• Gaduła

Napisany 18 June 2019 - 01:47 PM

Warto wiedzieć że można prowadzac firmę korzystać z pomocy takich firm jak ta Mój link
Prowadzą nie tylko szkolenia, pomagają w zdobyciu uprawnień, ale też wykonują różnego typu uslugi. Mogą np wykonać audyt PPOŻ. Tego typu dokumentacja jest obowiązkowa dla każdej firmy.
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1