Forum.Legalne.info: [Zlecę] Dodawanie tematów na zagranicznych forach dyskusyjnych - Forum.Legalne.info

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Shoutbox

Rozszerz pole shoutboxa

Ikona Zaloguj się na forum

• Login:
    • Hasło:

Zapamiętaj mnie
Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

[Zlecę] Dodawanie tematów na zagranicznych forach dyskusyjnych

#1 Użytkownik jest niedostępny   TimeCash 

• Nowicjusz
  • Grupa: Użytkownicy

Napisany 19 kwiecień 2017 - 04:20

Witam !

Zlecenie bardzo łatwe i przyjemne jednak wymagające poświęcenia czasu. Zlecenie jest następujące.

Szukam osoby, która dysponuję czasem, jest uczciwa, dojrzała i zaangażowana w pracę jaką wykonuję. Jeżeli masz zamiar zrezygnować lub zniknąć bez odzewu po tygodniu - NIE PISZ. Temat dla mnie jest ważny i traktuję go bardzo poważnie i tego również oczekuję od drugiej osoby. Ok, co taka osoba ma robić po spełnieniu powyższych oczekiwań ?

Zadaniem takiej osoby będzie dodawanie tematów na zagranicznych forach. Dla przykładu, rejestrujesz się i otrzymujesz zadanie założenia na danym forum 10 tematów. Otrzymujesz teksty i wszelkie wytyczne. I tak z każdym innym forum. Przypominam listę for jak i tekstów otrzymujecie, Waszym zadaniem jest tylko dodawanie tematów. Dużym plusem będzie jeżeli dana osoba będzie znała dobrze język angielski ale nie jest on wymagany.

Praca nie jest ciężka więc propozycję cenowe muszą być adekwatne. Zależy mi na stałej współpracy.

Wstępnie zainteresowane osoby proszę o kontakt E-mail: bartoszrykowski90@gmail.com

Pozdrawiam
0

Prześlij ten temat:

Strona 1 z 1